Bevezető

Tóth Krisztián Csaba vagyok, 1974-ben születtem Budapesten. Mindig is jó érzéssel töltött el, ha másoknak tudtam valamiben segíteni. Volt az életemnek olyan szakasza, amikor én is elvesztem a mai gyorsan változó, a természetestől egyre távolodó világ zűrzavaros útvesztőiben. Mivel fiatalabb koromban elég sportos életet éltem,  fizikailag nem éreztem magam rosszul, - a befagyott váll szindrómámat leszámítva – így főleg a kapcsolataimban, gondolataimban, érzésvilágomban és a munkámban éreztem magam egy negatív lejtőn, amit „jóakaróim” rontása is fokozott, mert sajnos, mint később megtudtam ilyen is van. Ezzel is jó tisztában lenni. Ezekről a dolgokról mit sem tudtam előtte. Mondhatom, hogy amit  fiatalabb koromban az iskolákban, biblia órán (volt egy rövid szakasz, amikor istent az egyházakban kerestem) tanítottak, csak zűrzavarral töltötte volna meg a fejem, ha hagyom. 
Az akkori munkámból kifolyólag 2014 júniusában találkoztam egy nagyon szimpatikus fiatal párral, Czumpf Lászlóval és Olenyuk Bernadett-tel, akik elmondták, hogy ők teljesen máshogyan élnek, mint az emberek általában. Megtudtam tőlük, hogy Lászlónak nyirokrákja volt nem sokkal a találkozásunkat megelőzően, amiből Kovács-Magyar András segítségével és a Mátrix Drops Protokoll betartásával teljesen meggyógyult. Hihetetlennek tűnt, hogy egy ilyen „halálos” betegsége volt nemrég, mert mindketten kicsattantak az egészségtől, fiatalok életvidámak és teljesen normálisak voltak. Nyoma sem volt rajtuk betegeskedésnek. Elmondták, hogy kimérették a lakásukat és a fekhelyüket földsugárzás mentes helyre tették, máshogy étkeznek, nem esznek gluténtartalmú ételt, nem isznak tejet, nem sütnek olajban és még néhány dolgot máshogyan csinálnak, mint a betegség előtt. A Mátrix Drops Protokoll-t, aminek László az életét köszönhette, azóta is betartják, vásároltak egy Mátrix Drops Computert, amivel bármikor megmérhetik magukat, családtagjaikat és használják a Mátrix Drops információs cseppeket, ha valami zavar felütné a fejét az életükben. Felajánlották, hogy elmehetek egy mérésre, ha érdekel ez a szemléletmód. Mivel hiteles emberek voltak a szememben és érdeklődtem is ez iránt a tudatos szemléletmód és szellemiség iránt, elmentem hozzájuk egy Mátrix Drops Computeres elemzésre. 
A mérésen sok mindenre fény derült, ami addig láthatatlan volt a számomra. 
A computer elém tárta az akkori lelki állapotomat és azt is, hogy milyen fizikai levetülései lehetnek ezeknek a lelki örvényeknek, elakadásoknak, ha nem tudok kikerülni belőlük. Az aktuális sorsfeladatomat is megmutatta. Fizikai hatásokat, gomba, vírus, baktérium problémákat, nehézfém terheltséget, elektroszmog érzékenységet is jelzett. Tényleg érzékeny voltam az elektroszmogra. Akkor még egy régi katódsugaras monitort használtam a számítógépemhez és mikor előtte ültem több, mint egy órát, utána folyt az orrom, piros volt az arcom és teljesen alulenergizált voltam. Mintha megfáztam volna. Kiderült a mérésből, hogy egy halott ember szelleme is tapadt hozzám. Na ez érdekes, mondtam. Ilyen van? Kérdeztem, de belül tudtam, éreztem, hogy vannak szellemek. László elmagyarázta, hogy hogyan lehetséges ez és miben tud engem befolyásolni egy hozzám szegődött szellem. Hála a Jóistennek, megoldás is volt a helyzetre. Be kellett mennem Kovács.Magyar András Tábornok utcai rendelőjébe, ahol egy nagyon kedves hölgy, Hegedűs Marika fogadott és egy szép szertartás keretein belül átsegítette a túlvilágra a hozzám kapcsolódott szellemet. Elmondta, hogy férfi volt, hány éves volt, milyen problémában halt meg. Kérdezte, hogy ismertem-e, de nem tudtam ilyen ismerőst beazonosítani.
Őszintén szólva az első hozzám szegődött szellem átsegítése alkalmával nem éreztem különösebben  sok mindent. Utána viszont nyugodtabb voltam és éreztem, hogy jó volt, ami történt. Marika a szertartás végén mondta nekem a következőt. „Hívlak téged Kovács Magyar András tanfolyamára” Ez olyan volt számomra, mintha a Jóisten hívott volna általa és most már tudom, hogy ez így is történt. Marika elmondta, hogy szeptemberben fog indulni a tanfolyam és így az elejétől részt tudok venni. Kíváncsi voltam, ezért úgy döntöttem, hogy megyek megnézem milyen lesz. 
Üres korsóval mentem el Kovács-Magyar András „Öntudatra ébredés iskolájába  2014 szeptemberében. Az első hétvégén radiesztézia és energetika témában hallhattam az előadást és gyakorlatokat is végezhettünk. Itt először használtam a pálcát, ami már meg is mozdult a kezemben.  Vízeret, Hartmann sugárzást, aurát mértünk már az első alkalommal. A második napon már megéreztem az energia átadás és fogadás jótékony hatásait. A tanfolyam nagy hatással volt rám. Nem volt felesleges körítés, gyakorlat orientált volt. Minden érthető volt és teljesen újszerű, de minden, amit hallottam éreztem, hogy igaz. Amikor András arról tanított, hogy a szellemvilágban nincs hazugság és az ember teremtőképességének az egyik kulcsa, hogy légy igaz, akkor tudtam, hogy megérkeztem, jó helyen vagyok.
Hadd meséljek el egy esetet, ami megmaradt bennem, de nem sok embernek mondtam el eddig. Ugyan itt Budapesten a Mercur Hotelben  az első tanfolyami napon történt ebédszünetben. Ültem az étterem egyik asztalánál és pont a kávézó felé néztem. Oldalról András jelent meg és a kávézó rész felé tartott, amikor felém fordította a tekintetét, egy pillanatra rám nézett, majd tovább sétált. Abban a pillanatban, amikor rám pillantott, éreztem a gerincemben egy kattanást, amint egy elmozdult csigolya a helyére került. A gerincem mentén forróságot éreztem, ahogy az elakadás megszűnt elkezdett áramolni az energia. Nagyon különleges pillanat volt. Sosem felejtem el. Ez az eset is bizonyította számomra, hogy az ember nem csak test, hanem szellem is egyben. Szellemszinten tudunk kommunikálni egymással és segíteni is tudunk egymásnak. 
Még 5 hónapig, havonta egy hétvégén vettem részt az első Öntudatra Ébredés Iskolájának tanfolyamain. Minden hétvége új területet ismertetett meg velem a  világainkból. 
Szellemtan, dimenziók, időutazás mélytudat szinten, emléksúly levétel, szellemgyógyászat, csontkovácsolás, mágia. András a tanfolyamain résztvevő hallgatóinak felajánlja a lehetőséget, hogy akit ezek a világok mélyebben is érdekelnek, tanulhatnak nála tovább. Én éltem és mai napig élek ezzel a lehetőséggel. Egy új csodavilág nyílt meg előttem, melynek azóta is élvezője és részese vagyok.
Arra tettem fel az életem, hogy a Jóisten segítségével Kovács-Magyar András és Kovács-Magyar Ildikó tanításai,  útmutatásai és példájuk alapján fejlesszem magam és azoknak, akik pozitív változást szeretnének elérni az életükben és hozzám fordulnak, a Matrix Drops rendszerével és saját tapasztalataim alapján, segítsek megoldást találni testi, lelki, szellemi problémáik megoldására, önmaguk megtalálására. 

 

 

Kapcsolat

Telefon: +36 30 99 22 444

E-mail: info@matrixlife.hu

Cím: 2030 Érd, Riminyáki út 20.